Tegevus

Shindo treening grupile

Shindo-treeningut saab läbi viia kuni 20-liikmelisele grupile. Treening toimub põrandal mattidel, shindomeister soovitab selga panna vaba aja riideid. Teksad ja ülikonnapüksid ei ole hea valik.

Shindo-treening grupile 1,5 h 250 €

Shindo on Jaapanist pärit ravi -ja kehaharjutamise viis, mis rajaneb tuhandeid aastaid vanadele teadmistele ning põhineb tugevalt kõige uuematele teadmistele inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas – ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu.

Shindo käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Shindo venitustega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastada keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest.

Venituste abil avatakse ja hoitakse meridiaanid e. energiakanalid avatuna. keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toskilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjuseks.

Massaažid toimuvad põrandal mattidel ja teostatakse läbi riiete. Palume riietuda spordiriietesse.

Heldi Aia- shindoterapeut