Tegevus

Piknik Selisoo rabas

Mäetaguse mõisahotell pakub mõnusa seikluse kõigile, kes soovivad kogeda ühe väljasõiduga: mõisamiljööd, tööstuspärandit ja kaitsealust rabamaastikku.

Mäetaguse mõisakompleks on ainus Ida-Virumaal, kus on säilinud ja taastatud traditsiooniline mõisaansambel.

Kümnekonna kilomeetri kaugusel on Eesti Energia Estonia kaevandus, mille kaevandusalad ulatuvad kuni 500 meetrini mõisakompleksist ja Mäetaguse alevisüdamest- maa on seal ümberringi sadade hektarite kaupa alt õõnes.

Vaata kindlasti!

Oleme teie jaoks kokku pannud Piknikupaketi (al. 95 €/ kahele), mis sisaldab: majutust, supelmaja kasutust ja piknikukorvi. Omalt poolt juhatame teid õige teeni, mis viib Selisoo rabasse. Metsa vahel näha Ida-Virumaa populaarsem kaevanduse tuulutusšaht, mida on pildistatud aastaringselt, kuid kõige vaatamisväärsem on ta suure lumega talvisel ajal.

Seli järve ääres on mõnus koht pikniku pidamiseks, pingike vaatega järvele. Kõrvulukustav vaikus paneb üllatuma, meie igapäevases kiires elus naljalt selliseid vaikusehetki ette ei tule. RMK matkarada on varustatud infosiltidega mis tutvustavad eesti ja vene keeles raba loomi ja -taimi.