Majutus

Lemmikloom

€3000

Kirjeldus

Meie majja on oodatud ka lemmikloomad. Kindlasti teata lemmiklooma kaasavõtmisest meile ette, siis teame teie jaoks valmis olla. Meil on edukalt ööbinud, koerad, kassid, merisead ja küülikud.

Kassi võiks transportida majja lemmikloomapuuris, sest meil on majas oma mõisakass Miisbeth ja iial ei tea, kuidas nad omavahel suhestuvad. Koer peab avalikes ruumides liikudes olema rihma otsas ja suukorvistatud. Uskuge, meile see viimane ka ei meeldi, kuid kõik meie külalised pole teie lemmikust nii vaimustunud kui teie või meie. Lisaks on meie hotell populaarne ka väikeste lastega perede juures ja mõni väike laps võib teie koera ehmatada, et koer võib pidada vajalikuks end kaitsta, seega ohutus eelkõige ja siis mahuvad kõik sõbralikult meie majja ära.

Lemmiklooma hind on 30 €/ looma kohta, olenemata kohalviibimise pikkusest. 1 päev 30 €, 2 päeva 30 € ja ka 5 päeva 30 €. Tõsi, hind on mõisahotellile vääriline, teie lemmiklooma ootab toas vett täis joogikauss ja väike tekike.

Hästikäituvad ja kuulekad koerad on teretulnud ka restorani, kui nad alluvad peremehele ja lamavad armsasti laua juures perekonna vahetus läheduses. Teenindaja toob ka restoranikülalisest koerale veekausi.

Mugavused toas

Standard
  • Joogikauss
  • Lemmiklooma tekike