Majutus

Mugav ja romantiline majutus meie 2019. kevadel renoveeritud hotellitubades

Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA asub mõisahäärberi auringi vasakul käel- ühendades omavahel endist tall- tõllakuuri, veskit ja kasvuhoonet. Hotell on ehitatud 3* teenuste vastavuses ning pakub majutust ligi 50-le külalisele.
Mõisahäärberi ühes tiivas asub apartament-tüüpi mõisakorter ja teises kahekorruseline sviit.

Mäetaguse mõisahotell- armas omadele, kodune külalistele!

Dbl tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli kahesed laia voodiga toad asuvad II korrusel privaatselt ühe tiiva otsas, jäädes eemale koridorisuminast. Tubades on katuseaknad ja standardvarustus.
€8500

Twn tuba kahele

Mäetaguse mõisahotellis on kokku 11 TWN standardtuba, need asuvad kõik II korrusel ja omavad katuseakent. Soovi korral on võimalik nendes tubades voodid ka kokku lükata.
€8500

Dbl+ tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli neli DBL+ tuba asuvad I korrusel ja igas toas on suur aken. Oleme lisanud tuppa mitmeid mugavusi, mis teie siinviibimisele...
€9500

Allergikute tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli II korrusel on 2 allergiavaba tuba, kus maas naturaalne parkett ja tavaliste patjade asemel allergivabad Sleep Angel padjad.
€9000

Peretuba 3-le

Mõisahotelli II korrusel on ka 2 peretuba, vastavalt kolmene ja neljane. Kolmese peretoa teeb mugavaks külmik, raamaturiiulil lasteraamatud ja mänguasjad, lisaks ootab lastevoodil väike hommikumantel ja käterätist meisterdatud karumõmm
€10500

Peretuba 4-le

Mõisahotelli II korrusel on ka 2 peretuba, vastavalt kolmene ja neljane. Neljase peretoa teeb mugavaks külmik, raamaturiiulil lasteraamatud ja mänguasjad, lisaks ootavad lastevooditel väikesed hommikumantlid ja käterätist meisterdatud karumõmmid
€12500

Sviit

Mäetaguse mõisahotelli kahetoaline sviit asub I korrusel vaikse sisehoovi poole ja omab nurgvanniga vannituba. Elutoas 2 lahtikäivat diivanit, millel lapsed lisatasu eest.
€15000

Mõisakorter

Luksuslik mõisakorter asub mõisahäärberis kohe hotellimaja kõrval. Tuba on sobilik perele ja pikemat puhkust planeerijale- sisaldades täisvarustuses kööginurka.
€15000

Lisavoodi

Mäetaguse mõisahotellis on vaid 2 peretuba, üks kolmene ja teine neljane. Seega on tihtipeale vajadus lisavoodi jaoks.Meie numbritubadesse mahub vaid
€2500

Lemmikloom

Meie majja on oodatud ka lemmikloomad. Koer peab avalikes ruumides liikudes olema rihma otsas ja suukorvistatud. Meile see viimane ka ei meeldi, kuid kõik meie külalised pole teie lemmikust nii vaimustunud kui teie või meie.
€3000