Majutus

Kui otsid mõnusat majutust Ida-Virumaal, siis kõigepealt soovitame Sulle iseennast-

Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA asub mõisahäärberi auringi vasakul käel- ühendades omavahel endist tall- tõllakuuri, veskit ja kasvuhoonet. Hotell on ehitatud 3* teenuste vastavuses ning pakub majutust ligi 50-le külalisele.
Mõisahäärberi ühes tiivas asub apartament-tüüpi mõisakorter ja teises kahekorruseline sviit.

Mäetaguse mõisahotell- armas omadele, kodune külalistele!

Dbl tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli kahesed laia voodiga toad asuvad II korrusel privaatselt ühe tiiva otsas, jäädes eemale koridorisuminast. Tubades on katuseaknad ja standardvarustus.
€8500

Twn tuba kahele

Mäetaguse mõisahotellis on kokku 11 TWN standardtuba, need asuvad kõik II korrusel ja omavad katuseakent. Soovi korral on võimalik nendes tubades voodid ka kokku lükata.
€8500

Dbl+ tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli neli DBL+ tuba asuvad I korrusel ja igas toas on suur aken. Oleme lisanud tuppa mitmeid mugavusi, mis teie siinviibimisele...
€9500

Allergikute tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli II korrusel on 2 allergiavaba tuba, kus maas naturaalne parkett ja tavaliste patjade asemel allergivabad Sleep Angel padjad.
€9000

Peretuba 3-le

Mõisahotelli II korrusel on ka 2 peretuba, vastavalt kolmene ja neljane. Kolmese peretoa teeb mugavaks külmik, raamaturiiulil lasteraamatud ja mänguasjad, lisaks ootab lastevoodil väike hommikumantel ja käterätist meisterdatud karumõmm
€10500

Peretuba 4-le

Mõisahotelli II korrusel on ka 2 peretuba, vastavalt kolmene ja neljane. Neljase peretoa teeb mugavaks külmik, raamaturiiulil lasteraamatud ja mänguasjad, lisaks ootavad lastevooditel väikesed hommikumantlid ja käterätist meisterdatud karumõmmid
€12500

Sviit

Mäetaguse mõisahotelli kahetoaline sviit asub I korrusel vaikse sisehoovi poole ja omab nurgvanniga vannituba. Elutoas 2 lahtikäivat diivanit, millel lapsed lisatasu eest.
€15000

Mõisakorter

Luksuslik mõisakorter asub mõisahäärberis kohe hotellimaja kõrval. Tuba on sobilik perele ja pikemat puhkust planeerijale- sisaldades täisvarustuses kööginurka.
€15000

Mõisasviit

Mõisahäärberis asuva mõisasviidi näol on tegu kahekorruselise toaga, kus on kokku 3 tuba- magamis-, söögi- ja elutuba. Söögitoas on ka kööginurk ja kamin.
€25000