Majutus

Mugav ja romantiline majutus meie 2019. kevadel renoveeritud hotellitubades. Alates 01.01.22 majutuse hinnad muutuvad.

Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA asub mõisahäärberi auringi vasakul käel- ühendades omavahel endist tall- tõllakuuri, veskit ja kasvuhoonet.
Hotell on ehitatud 3* teenuste vastavuses, kus on 24 tuba- pakkudes majutust ligi 50-le külalisele.
Check in 16:00 ja check out 12:00
Majutuse hinna sees on piiramatu supelmaja kasutamine saabumispäeval, hommikuujumine ja hommikusöök.

Mäetaguse mõisahotell- armas omadele, kodune külalistele!

Dbl tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli kahesed laia voodiga toad asuvad II korrusel privaatselt ühe tiiva otsas, jäädes eemale koridorisuminast. Tubades on katuseaknad ja standardvarustus.
€10500

Twn tuba kahele

Mäetaguse mõisahotellis on kokku 11 TWN standardtuba, need asuvad kõik II korrusel ja omavad katuseakent. Soovi korral on võimalik nendes tubades voodid ka kokku lükata.
€10500

Dbl+ tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli neli DBL+ tuba asuvad I korrusel ja igas toas on suur aken. Oleme lisanud tuppa mitmeid mugavusi, mis teie siinviibimisele...
€12500

Allergikute tuba kahele

Mäetaguse mõisahotelli II korrusel on 2 allergiavaba tuba, kus maas naturaalne parkett ja tavaliste patjade asemel allergivabad Sleep Angel padjad.
€11500

Peretuba 3-le

Mõisahotelli II korrusel on ka 2 peretuba, vastavalt kolmene ja neljane. Kolmese peretoa teeb mugavaks külmik, raamaturiiulil lasteraamatud ja mänguasjad, lisaks ootab lastevoodil väike hommikumantel ja käterätist meisterdatud karumõmm
€13000

Peretuba 4-le

Mõisahotelli II korrusel on ka 2 peretuba, vastavalt kolmene ja neljane. Neljase peretoa teeb mugavaks külmik, raamaturiiulil lasteraamatud ja mänguasjad, lisaks ootavad lastevooditel väikesed hommikumantlid ja käterätist meisterdatud karumõmmid
€15000

Sviit

Mäetaguse mõisahotelli kahetoaline sviit asub I korrusel vaikse sisehoovi poole ja omab nurgvanniga vannituba. Elutoas 2 lahtikäivat diivanit, millel lapsed lisatasu eest.
€18000

Mõisakorter

Luksuslik mõisakorter asub mõisahäärberis kohe hotellimaja kõrval. Tuba on sobilik perele ja pikemat puhkust planeerijale- sisaldades täisvarustuses kööginurka.
€18000

Lisavoodi

Mäetaguse mõisahotellis on vaid 2 peretuba, üks kolmene ja teine neljane. Seega on tihtipeale vajadus lisavoodi jaoks.Meie numbritubadesse mahub vaid
€3000

Lemmikloom

Meie majja on oodatud ka lemmikloomad. Koer peab avalikes ruumides liikudes olema rihma otsas ja suukorvistatud. Meile see viimane ka ei meeldi, kuid kõik meie külalised pole teie lemmikust nii vaimustunud kui teie või meie.
€3000