News

Võtame üheskoos talve kokku!

Kas stress on peal? Kas juhe on veits koos? Soovid väikest puhkust? Võimalust ka niisama olemiseks? Tahad sinna, kus on piisavalt privaatne ja vaikne? Tahad olla veidi parem kaaslane ja lapsevanem? Siis pead tõesti tulema Mäetagusele!

Mis teeb Mäetaguse mõisahotelli eriliseks?

Külalislahkus ja personaalsus, kus fookus on suunatud pigem täiskasvanud paaridele. Muinsuskaitse all olev maja ei võimalda lastele arendada ei spaasse torusid ega ka lisaehitist lastemängutubade ega pallimerede jaoks, seega pakutakse Mäetagusel lapsevanematele hoopiski aega teineteise jaoks.
.

Lõõgastavaks puhkuseks

on soe spaa seitsme saunaga, kus neli mahedamat neist on eraldatud täiskasvanute alale. Mõnusat olemist seal täiustavad veel kaks lõõgastuspesa ning mullivann. Spaa teises osas, kus täiskasvanute piirangut ei ole, saab nautida kolme äkilisemat sauna, müdistada massaažibasseinis ja mõõta 25 meetristel ujumisradadel oma ujumisvõimekust. Vesi basseinis 29 ja õhk 30 kraadi.
Soe soovitus on varakult tellida massaaž – lisaks klassikalisele süvalihastemassaažile on saadaval ka Tai- ja Shindo massaažid. Pane tähele, et ainult viiele toale päevas müüakse varajase saabumise võimalust – puhkus saab pikem ja niimoodi mahutad oma päeva ka unepausi, mis kiire elutempo juures võib osutuda puhkuse parimaks osaks.

Aktiivse eluviisi harrastajatele

on hommikujooksuks staadion või mõisapargi pehme pinnaga rajad, mille kõrval ka virgestusala. Siinsamas on discgolfiväljak, mis võõrustanud nii Euroopa kui ka maailmameistrivõistlusi. Neile, keda tõmbavad rabamatkad, pakitakse vaiksesse ja ilusasse Selisoo rabasse minekuks kaasa maitsvad käsitöötooded. Kaugel pole ka Alutaguse rulli- ja suusarajad, Iisaku vaatetorn ning Kauksi rand.

Päevale paneb mõnusa punkti

õhtusöök restoranis, kus toiduga ei mängita – täppe ja triipe siin taldrikul ei näe, pigem on portsud maakohale iseloomulikult suured. Kvaliteetveinid on täpselt valitud ja aitavad seedimisele kaasa! Soovitame tellida maitsekohtunike menüüd!
Selle suurepärase reklaamklipi meisterdas meile Media Station.
Broneeri kohe: info@moisahotell.ee