News

Täname meedikuid!

Võtsime oktoobri keskel ühendust Corrigo ja Ida-Virumaa Keskhaiglaga, et pakkuda omalt poolt midagigi vastu meie meedikutele, kes nii raskel ajal teevad nii rasket tööd. Soov oli pakkuda supelmaja kasutamist- basseinides ja saunades lõõgastust 3 h jooksul.

See soov sai innustust tegelikult nendest inetutest rünnakutest meedikute vastu- kahtlase sisuga särkide tootmine ja kandmine, üleskutse tungida haiglatesse ja filmida neid tühje koridore ja palateid, antivakserite rumalatest postitustest sotsiaalmeedias ja muidugi tohutu suure koormuse tõttu, mis nende õlule on langenud.

Corrigo tegevjuht Merle Harjo  vastas ruttu, tänas südamepõhjast ja saatis kiiresti nimekirja oma meedikutest, kes on tasuta oodatud meie supelmajja. IVKH juhatuse liige Tarmo Tohver helistas ja tänas samuti, andis ametiühinguinimeste telefoninumbrid ning mainis möödaminnes, et kas ma tean, et neil on kokku 1200 töötajat.

Mõni hetk hiljem arutas Ida-Viru turismiklaster võimalikku heategevuskampaaniat- ma rääkisin oma oma äsjastest toimetamistest, edastasin Tarmo antud kontaktid ja panime kõik koos kokku kampaania “TÄNAME MEEDIKUID!”, kus 6 Ida-Viru turismiklastri partnerit pakuvad kõikidele Ida-Viru (või terve Eesti) inimestele müüa 10 euroseid kinkekaarte, mille eest meedikud ise valivad endale sobivama lõõgastuse ja puhkuse.

Kliki ostu sooritamise nupule siin ülal, me saadame Sulle soovi korral ka arve ja selle laekumisel paneme Sinu ostetud 10 eurosed kinkekaardid meedikutele kõrvale.

Vaata allpool ka teisi võimalusi, kuhu saad osta meedikutele väikese puhkuse.

Meie täname!