News

Oleme suletud esialgu kuni 30. aprillini

Nii kahju, kui meil ka pole seda teada anda, oleme me kriisiga valustasti pihta saanud ja oma teenused klientidele sulgenud. Meie kollektiiv on kodus, taotleme palgatoetust ja loodame peagi naasta oma “teise koju”- just niimoodi nimetavad meie töötajad oma mõisahotelli.

Koondanud me kedagi pole, ei kavatse ka- töötajad on ju meie põhivara. Käsunduslepinuga abis olijad on läinud töötukassasse, sest riik neile päästerõngast ei paku.

Kuna plaanisime septembris teha supelmajas ulatusliku remondi, siis alustasime seda nüüd, sest kuuajalist kinnipakenukut meie maja kindlasti üle ei ela.

  • remondi käigus plaadime uuesti lastebassini ja kõik vahekäigus. Agressiivne vesi on teinud oma töö ja 10 aastat tagasi pandud vuuk on plaatide vahelt kadunud ning hüdroisolatsioon ei pea vee survele vastu.
  • Suure basseini plaadid jäävad vanad, kuid puhastame nende vahelt vana vuugi ja paneme uue.
  • Lisaks vahetame kuues tohutu suures filtris liiva- seda on seal tonnide viisi. Siis oleme kindlad, et meie supelmaja vesi on ka järgmised 10 aastat puhas ja eeskujulik. Kas teadsite, et terviseamet toob meie vee kvaliteeti teistele spaadele eeskujuks, nii polegi harvad juhud, kui meie tehnikule helistatakse ja küsitakse, et mis ja kuidas te seal toimetate, et veenäitajad nii head on.

Ootame kõik pikisilmi hotelli taasavamist ja oma kalleid külalisi.