News

Mõnus mõisapuhkus sõbrannadele

Sõbrannadele sobib Mäetaguse mõisahotellis mitu paketti (pikk puhkusepakett, maitsekohtunike pakett ja tagatoapakett), kuid lausa eraldi on saadaval sõbrannade pakett.

Sõbrannade paketis on olemas majutus, piiramatu supelmaja kasutamise võimalus, hommikuujumine ja hommikusöök ning 18+ tagatuba, kuhu antakse kaasa kehakoorija ja niisutav mask. Tooted on valmistatud mõisa köögis ja kui need sobivad suhu pista, on selge, et sobivad ka keha peale määrida. Kõik puha naturaalne!

Sõbrannapakett 52 €

Mäetaguse mõisahotell soovitab külalistel alati võtta aega puhkuseks! Üks päev on ebaõiglaselt lühike aeg: alles saabud, siis mõnuled saunas, kiirustad õhtusöögile ning juba ongi öö ja hommik ning vaja taas kõik kokku pakkida ja koju sõita. Tõelise elamuse ja piisava puhkuse saate, kui jääte ühte kohta vähemalt kaheks ööks. Kui liita kaks erinevat paketti, saate kohe hoopis rohkem. Teadke, et Mäetaguse mõisahotellis on kõikide pakettide puhul majutus 20% soodsam. Igal juhul olete plussis ja saate hoopis rohkem. Ka hotellile jäetud tagasisidest tuleb välja, et hoopis rahulolevamad on need külalised, kes ostsid paketi, mitte ainult majutuse.

Soovitus kaheks ööks: maitsekohtunike pakett + sõbrannade pakett

Maitsekohtunike paketis saate õhtusöögil viiekäigulise menüü osaliseks, road tuuakse vähendatud portsjonitena — nii saate maitsta läbilõiget Mäetaguse mõisahotelli à la carte-menüüst, mille autoriks on tuntud telekokk ja restoraniärimees Joel Ostrat. Iga sööja saab ka kupongi, kuhu saab erinevatele roogadele hindeid anda. See osa meeldib külalistele eriti.

Mõisahotelli armas maja koos väga personaalse ja sõbraliku teenindusega, personali külalislahkus ning valmisolek külalise muret lahendada ja soove täita paneb alati tagasi tulema.

Mäetaguse mõisahotell soovitab broneerida pakette ja kui on vajadus vaid toa järele, siis broneerida otse. Kõige parema hinna saab ikka hotellist.