News

Mäetaguse mõisahotell saadab omadega rappa!

Astronoomiline kevad on käes ja kohe jõuab ka loodus kevadele järgi! Ning kui Sa küsid, et mida Ida-Virumaal teha, siis meie saadame Su rabasse. Selisoo rabasse. Ütled, et oled rabades siin ja sealpool käinud, et Viru raba ja Kakerdaja raba ning ehk mõnigi veel. Kuid meie soovime alati pakkuda parimat ning saadame Su inimtühja Selisoosse. Ok, vahest on Sul juhust kohata paari või mitut matkajat, kuid sellist ummikut, nagu ülalmainitud rabades, Sa ei leia. Loe ka SIIT!

Pakett “Omadega rabas”: 105 €

  • majutus kaheses standardtoas
  • väike söögipakike rappa kaasa (käsitööleivast võileivad, käsitööküpsised, käsitöölimonaad ja käsitöökommid)
  • supelmaja kasutamine
  • hommikuujumine ja hommikusöök

Võimalik juurde osta 18+ vaikse sauna tagatoa kasutamine ja õhtusöök restoranis Rosen. Kui jääb aega, siis ka massaaže.

Selisoo rabasse viib 2 teed. Üks lausa Mäetaguse aleviku keskelt- KUID… ära seda rada pidi mine! See teine, salatee, läheb Jõhvi- Tartu maantee pealt, Estonia kaevanduse ristmiku vahetust lähedusest Väike-Pungerjalt lääne poole. Viit on ka teeservas- tähtis on sellest mitte mööda kihutada. Hotellis juurest on rabaäärsele parkimisplatsini 11 km ja Väike-Pungerjalt vaid 3,5 km. Soovitus on ka sealsamas risis google mappi panna Seli järv. Siis viib geps teid otse õigesse kohta.

Parkimisplatsi juures on lõkkekoht ja RMK katusealune, seejärel tuleb läbida siirdesood, kuni rappa jõuate. Meie soovitus on minna Seli järveni ja sealt tagasi tulla. Pimeda peale mitte jääda ning kõik oma kraan rabast tagasi tuua. Kohtate lugematul hulgal rabajärvi ja -saarekesi, mille peal ilutsevad rabamännid oma ilusas kiduruses… Seli järve ääres on mõnus koht pikniku pidamiseks- pingike vaatega järvele. Kõrvulukustav vaikus paneb üllatuma, meie igapäevases kiires elus naljalt selliseid vaikusehetki ette ei tule. RMK matkarada on varustatud infosiltidega mis tutvustavad eesti ja vene keeles raba loomi ja -taimi.

Võib tõesti juhtuda, et te ei kohta oma rabamatkal mitte kedagi, aga olge kindlad- teid jälgivad kindlasti nii mõnegi kullilise või väikelooma silmad.

Foto: Triin Rait 2019