Oleme just teile mõeldes vorminud erinevaid pakette! Paketid on nii kahele, kui ühele, kui romantilisele paarile. Samuti sõbrannadele ja kaugelt tulijatele. Igaühele oma!

Muuseumipakett 72 €


Pakett majutuse, väikese mõisaseiklusega ja Iisaku Kihelkonna Muuseumi külastusega- mille käigus saate tuttavaks pooleusuliste, ehk poluvernikutega.

Vaata lisaks SIIT!

Väike mõisaseiklus 68 €


Pakett ööbimisega standardtoas ja väikese fotoseiklusega mõisapargis- tuleb lahendada 12 ülesannet. Ootamas on edukat lahendajat ka kingitus.

Vaata lisaks SIIT!

Pikk puhkusepakett 129 €


Pakett kahe ööbimisega- olete ju täheldanud, et ühe ööbimisega hotellipakett jääb alalõpmata lühikeseks. Alles jõudsite kohale ja juba hakka jälle asju kokku pakkima.

Vaata lisaks SIIT!

Privaatsaunapakett 111 €


Teie, kes te soovite privaatselt aega veeta, siis see pakett on just teie peale mõeldes loodud! Teie käsutuses on privaatsaun, mullivann, snäkivalik ja vahuvein.

Vaata lisaks SIIT!

Romantikapakett 95,60 €

Romantikapakett on kahele üheks ööks. Paketis sisaldub majutus mugavas DBL+ toas ja privaatne mullivanniga privaatsauna kasutamine. Puuviljad ja vesi saunas.

Vaata lisaks SIIT!

Piknikupakett al. 95 €/ kahele

Pakett on loodud mõeldes looduse- ja teineteise nautlejatele, headele sõbrannadele, kes pole kaua näinud ja on sobiv ka vanadele tuttavatele.

Vaata lähemalt SIIT!

Aeg teineteisele: 222,70 €


Pakett romantilisele paarile. Paketis: majutus DBL+ toas, Shindo, privaatsaun mullivanniga, õhtusöögi serveerimine kamina paistele Veskiruumi, supelmaja piiramatu kasutamine.

Vaata lähemalt SIIT!

Pakett kaugelt tulijale 49,75 €


Paketi hind on toodud ühe inimee kohtavüheks ööks. Paketis sisaldub majutuskoht standard-kaheses toas, paketti ilmestab jalatallamassaaž ja supelmaja piiramatu kasutus.

Vaata lähemalt SIIT!

Väsimusest vabaks 193 €


Pakett on teile, kes te ootate puhkusepaketilt tõelist lõõgastust ja mitmeid kehahoolitsusi. Paketti on kokku seotud hoolitused nii mehele kui naisele.

Vaata lähemalt SIIT!

Meeli ergutav elamus 115 €


Pakett on kahele üheks ööks. Paketis sisaldub majutus tava-DBL toas. Paketti ilmestab lõõgastav massaaž sooja küünlavahag, (30 minutit) kahele inimesele.

Vaata lisaks SIIT!