Oleme just teile mõeldes vorminud erinevaid pakette! Paketid on nii kahele, kui ühele, kui romantilisele paarile. Samuti sõbrannadele ja kaugelt tulijatele. Igaühele oma!

Romantikapakett 95,60 €

Romantikapakett on kahele üheks ööks. Paketis sisaldub majutus mugavas DBL+ toas ja privaatne mullivanniga privaatsauna kasutamine. Puuviljad ja vesi saunas.

Vaata lisaks SIIT!

Piknikupakett al. 95 €/ kahele

Pakett on loodud mõeldes looduse- ja teineteise nautlejatele, headele sõbrannadele, kes pole kaua näinud ja on sobiv ka vanadele tuttavatele.

Vaata lähemalt SIIT!

Aeg teineteisele: 222,70 €

Pakett romantilisele paarile. Paketis: majutus DBL+ toas, Shindo, privaatsaun mullivanniga, õhtusöögi serveerimine kamina paistele Veskiruumi, supelmaja piiramatu kasutamine.

Vaata lähemalt SIIT!

Pakett kaugelt tulijale 49,75 €

Paketi hind on toodud ühe inimee kohtavüheks ööks. Paketis sisaldub majutuskoht standard-kaheses toas, paketti ilmestab jalatallamassaaž ja supelmaja piiramatu kasutus.

Vaata lähemalt SIIT!

Väsimusest vabaks 185 €

Pakett on mõeldud kahele inimesele üheks ööks. Paketis sisalduvad kehahoolitsused: mehele klassikaline massaaž ja jalgademassaaž, naisele: pinguldav mähis ja valik: kas…

Vaata lähemalt SIIT!

Meeli ergutav elamus 115 €

Pakett on kahele üheks ööks. Paketis sisaldub majutus tava-DBL toas. Paketti ilmestab lõõgastav massaaž sooja küünlavahag, (30 minutit) kahele inimesele.

Vaata lisaks SIIT!