Uudised

/Uudised/

Neljapäeviti vesiaeroobika

Alates 1. märtsist igal neljapäeval vesiaeroobika! Head inimesed, hakkasime vesiaeroobikagrupi avamisele mõtlema juba paar kuud tagasi. Otsisime võimalikku juhendajat, kuid mitmed otsingud jooksid liiva (või oleks õigem öelda... vette?). Tegin mõttest juttu meie paljukiidetud massööri Svetlanaga ja ta palus veidi mõtlemisaega, ja jahsõna ei pidanudki kaua ootama. Endale üllatuseks saime tagasisideks väga palju tähelepanu. Osadele sobis 17:00-ne aeg ja paljud märkisid, et 18:00 oleks ka väga hea! NÜÜD SIIS HEA UUDIS: Avame kaks 10-liikmelist gruppi. Müüme kuude kaupa abonente, kuna plaanime vesiaeroobikat läbi viia kuni juuni lõpuni, ja erinevates kuudes on erinev arv neljapäevi, siis abonentide summad on järgmised: märtsis 5 neljapäeva x 3 € = 15 € + supelmaja pääse aprillis 4 neljapäeva x 3 € = 12 € + supelmaja pääse mais 5 neljapäeva x 3 € = 15 € + supelmaja pääse juuni 4 neljapäeva x 3 € = 12 € + supelmaja pääse Varustame teid enda poolt ujumisvööde, takistuskinnaste ja nuudlitega. [...]

29.04 Peipsi maitsete toidupidu Mäetaguse küünis!

Peipsi maitsete toidupidu 29. aprillil võetakse Mäetaguse mõisa küünis kokku Peipsi maitsete aasta! Sarnane üritus toimus eelmisel aastal Alatskivi lossi hoovis ja seetõttu ei tulista korraldajad puusalt, et kokku oodatakse seda väisama ligi 5000 inimest! Et väärtustada rohkem Eesti eri piirkondade kööki ja kohalikku toidukultuuri, valib maaeluministeerium igal aastal välja ühe Eesti toidu piirkonna ning kuulutab välja selle piirkonna maitsete aasta. Enne Peipsi aastat oli fookus Hiiumaa maitsetel ja alates 1. maist võtab teatepulga üle Pärnumaa. Seega, on Mäetagusele oodata ka hulgaliselt Pärnumaa toidutootjaid. Oodatavast üritusest on teinud kokkuvõtliku artikli Põhjarannik. Fotol: tagapool seisvad korraldajad- Triinu Akkermann ja Tauno Laasik

Sõbrapäevapaketid

Sõbrapäev ja sõbrakuu Hakkasime sõbrapäeva puhul uut paketti looma ja avastasime ka endale üllatuseks, et suur osa meie pakettidest sobivad ülihästi armastuse ja sõpruse tähistamiseks! Seega, otsustasime, et kogume need hoopiski siia teie jaoks ühtekokku, et oleks mõnus valikut teha (paketid letihinnast soodsamad vahemikus 15- 26%). Enda poolt lisame kingituseks (vahemikus 11.-28.02.2018 ostetud pakettidele mõisahotelli kokkade poolt käsitööna valmistatud šokolaaditrühvlid. Romantikapakett 95,60 €: DBL/ TWN tuba, mullivanniga privaatsaun, vesi ja puuviljad saunas, õhtusöögiks võimalus tellida 50%-lise soodustusega kaminaga veskiruumi. Privaatsaunapakett 111,00 €: DBL/ TWN tuba, mullivanniga privaatsauna kasutamine 2h, suupistetaldrik kahele, vahuvein Pikk puhkusepakett 129 €: DBL/ TWN tuba 2-ks ööks, soe parafiinihooldus kätele, Aeg teineteisele 222,70 €: DBL+ tuba, shindo venitus- ja hingamisharjutused, mullivanniga privaatsaun, õhtusöögi serveerimine kaminaga veskiruumi. Soovime romantilist veebruarikuud! PS. Soovitame küsida pakkumist luksuslikku mõisakorterisse ;)

Läks uute saunade ehituseks

UUS SAUNAKESKUS VALMIB JUUNIKUUS Esmaspäeval, 15. jaanuaril, olid ehitajad kohal. Meie ilus, kuid alakasutatud talveaed saab uue hingamise ja seda sauna- ja puhkeala näol. Projekt on koostatud AS Restori poolt ja hanke võitis ehitusfirma Scandec Ehitus OÜ. Tänase talveaia kohale tuleb neli sauna: sanaarium (60 kraadi) soola- aurusaun (40 kraadi) aroomisaun (80 kraadi) troopiline aurusaun (40 kraadi) Lõõgastusruumi endise purskkaevu asemele tuleb 2,3 meetrise läbimõõduga mullivann ja puhketoolid. Orienteeruvalt saame avada uue saunakeskuse juuni lõpus. Loe PÕHJARANNIKUST lisaks.

Väike mõisaseiklus

Väike mõisaseiklus Päevad hakkavad kukesammu võrra pikemaks minema ja päike hakkab samuti üha tihedamini pilve tagant välja piiluma. Õues on ju lust olla, kui on lund, päikest ja värsket õhku! Oleme selleks, et meie külalistel oleks motivatsiooni minna mõisaparki avastama, kokku pannud imelihtsa mängukese nimega "Väike mõisaseiklus". Selle saab administraatori käest- hind: 10 € sisaldab 12 ülesannet, mida peate meie mõisahoovist üles leidma ja pildistama. Kui kõik 12 on leitud, siis näitate need ette meie administraatorile, kes kontrollib vastavust ja kui tulemus on 100%, siis annab teile ka väikese kingituse! Soovijatele väike mõisaseiklus ka paketina- hind: 68 € Majutus kaheses standardtoas väike mõisaseiklus piiramatu supelmaja kasutus hommikuujumine hommikusöök Pakett kehtib kuni 30.05.2018  

Aastavahetuspidu mõisahäärberis

AASTALÕPUPIDU on välja müüdud! Kui te soovite hoogsalt vana aasta ära saata ja uue vastuvõtta ning seda uhkes mõisahäärberis, kuid koduselt rahvuslikus stiilis, siis on see pidu just teile! eestipärane on bänd- lustlikult rahvamuusikat esitav Folksell eestipärane on pidulaud- kõik parimad jõulutoidud on laual, eestipärane on ka stiil- kõik, kes ehivad end kas rahvariide või mõne rahvusliku detailiga, need osalevad õnneloosis, kus võidavad pea kõik piletid (pole kohustuslik) eestipärane on ka tuleskulptuur ilutulestiku asemel eestipärane on ka jook- tõeline koduõlu eestipärased on ka kombed ja tavad, millest räägime ja mida kaasa teeme eestipärane on ka jõulumees, ei mingit punast kuube Esimesed broneeringud on juba tehtud,  majas on vaid 24 tuba, seega, kes soovib lahedast eesti peost osa saada, tehku oma plaanid juba täna ja andku meile teada: info@moisahotell.ee või saatku päring kõrvaloleva vormi kaudu. Ettemaks kinnitab broneeringu. Head aastavahetuse planeerimist!

Viinaaida rent 100 € soodsam

Jõulupidu viinaaidas! Oleme oma senistelt viinaaida külalistelt saanud vaid head tagasisidet meie suve lõpul avanenud viinaaidast- kaunis, maitsekas, privaatne, omaette, mugav jne. Selleks, et suurem osa külalistest saaks meie uuest ja ilusast viinaaidast osa, oleme teinud: perioodiks detsember kuni märts 100 € suuruse soodustuse. Seega on viinaaida ruumerendi hind 390 € asemel 290 €/ 5 tunni kohta, iga järgnev lisatund maksab 50 €. Tutvu VIINAAIDA kohta käiva infoga, seal on rohkem pilte ja infot ka ajaloo kohta.  

Komandeeringuks

Majutus komandeeringuks Sügis-talv on toonud pikad õhtud ja nädala sisse soodsad hinnad! Pühapäevast kuni kolmapäevani pakume teile: TWN tuba hinnaga 52 € (norm hind 75  €)* SGL tuba hinnaga 45 € (norm hind 65 €)* *-pakkumine kahtib ainult TWN tubades (2 eraldi voodit). Hinnas: majutus, hommikuujumine, hommikusöök, piiramatu supelmaja kasutus (hommikumantlite ja spaasusside kasutamine) ja muidugi parkimine meie uhiuues parklas. Hinnad kehtivad uutele päringutele ja kuni 30.11.2017 Edukat tööreisi!

Koolivaheajal soodsamalt supelmajja!

  KOOLIVAHEAEG ON KÄES! Ahoi, kõik väikesed põnnid emade- isade ja vanaemade- vanaisadega! Nüüd tuleb tulla! Mida soovivad lapsed kõige rohkem vaheajal teha? Soojas supelmajas supelda! :) Meil on 23.-27. oktoobrini supelmaja pääse kõigile täiskasvanuile, kel laps(ed) kaasas, 6 €. Lastele endiselt pilet 3,50 € Kasuta juhust ning tea, et hind kehtib 2h pääsme puhul, et meil on kõige soojema vee- ja õhutemperatuuriga spaa! Broneeri ka kapp ette, sest aeg on näidanud, et see on vajalik! Lõbusat koolivaheaega!

Pelmeenivalmistamise töötoa tagasiside

  TAGASISIDE Küsisime tagasidet pelmeenivalmistamise töötoas osalenuilt ja saime sellise vastuse: Väga meeldis: asjatundlik juhendamine, mõnus seltskond, kaunis ümbrus ja hotell – ega midagi oska tahta rohkem. Ja kodus proovisin kohe järgmisel päeval pelmeene teha ja need tulid isegi välja ja täitsa söödavad olid:) Hea mõte oli teie poolt see, et suupisted juurde tellida, siis oli ühtlasi ka lõunasöögi mure murtud, ja kõik oli väga maitsev. Edu teile ja kohtumiseni! Merike Rõõm on ka meie poolel! Oleme enda poolt aga oma teenust veidi edasi arendanud: oktoobrist saab pelmeenitöötuba väiksematele seltskondadele läbi viia ka meie uues viinaaidas (üle kümneinimeselised grupid pelmeenitavad käsitöömajas). Ja see pole veel kõik-  paar nädalat tagasi saabusid ka kohaliku käsitöölise Ruthi poolt õmmeldud rõõmsad põlled. Tellige julgesti tööalaseks väljasõiduks pelmeenitöötuba!