Uudised

/Uudised/

Viinaaida rent 100 € soodsam

Jõulupidu viinaaidas! Oleme oma senistelt viinaaida külalistelt saanud vaid head tagasisidet meie suve lõpul avanenud viinaaidast- kaunis, maitsekas, privaatne, omaette, mugav jne. Selleks, et suurem osa külalistest saaks meie uuest ja ilusast viinaaidast osa, oleme teinud: perioodiks detsember kuni märts 100 € suuruse soodustuse. Seega on viinaaida ruumerendi hind 390 € asemel 290 €/ 5 tunni kohta, iga järgnev lisatund maksab 50 €. Tutvu VIINAAIDA kohta käiva infoga, seal on rohkem pilte ja infot ka ajaloo kohta.  

Komandeeringuks

Majutus komandeeringuks Sügis-talv on toonud pikad õhtud ja nädala sisse soodsad hinnad! Pühapäevast kuni kolmapäevani pakume teile: TWN tuba hinnaga 52 € (norm hind 75  €)* SGL tuba hinnaga 45 € (norm hind 65 €)* *-pakkumine kahtib ainult TWN tubades (2 eraldi voodit). Hinnas: majutus, hommikuujumine, hommikusöök, piiramatu supelmaja kasutus (hommikumantlite ja spaasusside kasutamine) ja muidugi parkimine meie uhiuues parklas. Hinnad kehtivad uutele päringutele ja kuni 30.11.2017 Edukat tööreisi!

Koolivaheajal soodsamalt supelmajja!

  KOOLIVAHEAEG ON KÄES! Ahoi, kõik väikesed põnnid emade- isade ja vanaemade- vanaisadega! Nüüd tuleb tulla! Mida soovivad lapsed kõige rohkem vaheajal teha? Soojas supelmajas supelda! :) Meil on 23.-27. oktoobrini supelmaja pääse kõigile täiskasvanuile, kel laps(ed) kaasas, 6 €. Lastele endiselt pilet 3,50 € Kasuta juhust ning tea, et hind kehtib 2h pääsme puhul, et meil on kõige soojema vee- ja õhutemperatuuriga spaa! Broneeri ka kapp ette, sest aeg on näidanud, et see on vajalik! Lõbusat koolivaheaega!

Pelmeenivalmistamise töötoa tagasiside

  TAGASISIDE Küsisime tagasidet pelmeenivalmistamise töötoas osalenuilt ja saime sellise vastuse: Väga meeldis: asjatundlik juhendamine, mõnus seltskond, kaunis ümbrus ja hotell – ega midagi oska tahta rohkem. Ja kodus proovisin kohe järgmisel päeval pelmeene teha ja need tulid isegi välja ja täitsa söödavad olid:) Hea mõte oli teie poolt see, et suupisted juurde tellida, siis oli ühtlasi ka lõunasöögi mure murtud, ja kõik oli väga maitsev. Edu teile ja kohtumiseni! Merike Rõõm on ka meie poolel! Oleme enda poolt aga oma teenust veidi edasi arendanud: oktoobrist saab pelmeenitöötuba väiksematele seltskondadele läbi viia ka meie uues viinaaidas (üle kümneinimeselised grupid pelmeenitavad käsitöömajas). Ja see pole veel kõik-  paar nädalat tagasi saabusid ka kohaliku käsitöölise Ruthi poolt õmmeldud rõõmsad põlled. Tellige julgesti tööalaseks väljasõiduks pelmeenitöötuba!

Aastavahetuspidu 31.12.2017

  AASTAVAHETUSPIDU MÄETAGUSE MÕISAS Just said viimased kokkulepped sõlmitud ja nüüd oleme valmis teiega jagama meie selle aasta uusaastapeo sisu! Tegemist on eestipärase peoga mõisahäärberis! eestipärane on bänd- lustlikult rahvamuusikat esitav Folksell, eestipärane on pidulaud- kõik parimad jõulutoidud on laual, eestipärane on ka stiil- kõik, kes ehivad end kas rahvariide või mõne rahvusliku detailiga, need osalevad õnneloosis, kus võidavad pea kõik piletid eestipärane on ka tuleskulptuur ilutulestiku asemel eestipärane on ka jook- tõeline koduõlu eestipärased on ka kombed ja tavad, millest räägime ja mida kaasa teeme eestipärane on ka näärivana, ei mingit punast kuube Esimesed broneeringud on juba tehtud,  majas on vaid 24 tuba, seega, kes soovib lahedast eesti peost osa saada, tehku oma plaanid juba täna ja andku meile teada: info@moisahotell.ee või saatku päring kõrvaloleva vormi kaudu. Ettemaks kinnitab broneeringu ja kuni 15. novembrini saab plaanide muutumisel ettemaksu tagasi. Hilisemat tagastust paraku ei tehta.

15.09 avame taas supelmaja!

Vesi on juba basseinis! Tõsilugu, vesi on juba basseinis ja soojeneb vaikselt. Seega, saavad supelmajas reedeks (15.09) avatud ujumisrajad ja -basseinid. Mis töid hoolduse käigus tegime? – hooldasime kõik basseinialused süsteemid, – paigaldasime basseini sügavamasse otsa veealuse poomi, mille peal saab seista ja puhata, – lappisime need üksikud kohad, kust kahhelplaadid olid puudu, – tegime basseinipõhjade põhjaliku pesu. Tere tulemast!  

Helikristallid 09.09 viinaaidas

Helikristallid 09.09 Viinaait on alles sel suvel lõplikult valmis saanud, uhkustades nüüd uue kuue ja veel uhkema sisuga. Üks vana väärikas maja on taas korda tehtud ja Mäetaguse mõisa aed taas avaramaks saanud. Esimeseks kultuuriürituseks on seal 09. septembril kell 18:00 algav Helikristallide kontsert. Mõtluskontserdil kõlavad meditatiivsed improvisatsioonid regilaulu ja gregooriuse laulu teemadel koos iidsete keelpillide ja kristall-helikaussidega. Viinaaidas tulevad kristalsed kõlad eriliselt esile. Ajatud helid minevikulauludest ja tulevikukõladest on seatud mihklikuu traditsioonide ja vaimsusega. Pühad laulud, mis on pärit ammuste aegade tagant, kannavad endas ka praegusel hetkel sõnumit, mis aitab leida oma kohta maailmas. Kasutatavad instrumendid on samuti aastasadu maailmas tuntud. Lisaks traditsioonilistele, aga samas muistsetele, keelpillidele loob omamoodi õhustiku kristall-helikausside kõla. Kontserdil kostub ka ligi meetrise läbimõõduga Päikesegong, mille helide kohta on öeldud, et universum räägib läbi gongi. Maailmas peetakse kristallkausse ja gonge omamoodi teraapiapillideks, seepärast võib öelda, et kontserdil kõlavad pühad laulud ja tervendavad helid. Ansambli koosseis: Tarmo Tabas laul, raamtrumm, lüüra [...]

04.-14.09 supelmaja suletud

Supelmaja on suletud Vahemikus 04.- 14. septembrini on Mäetaguse mõisahotelli supelmaja suletud igaaastasteks basseinihooldustöödeks- suuresti tänu sellele on meie basseinivesi alati väga puhas. Samal ajal pakume kasutamiseks meie mullivanniga privaatsauna! Mis töid hoolduse käigus teeme? - hooldame kõik basseinialused süsteemid, - paigaldame basseini sügavamasse otsa veealuse poomi, mille peal saab seista ja puhata, - lapime need üksikud kohad, kust kahhelplaadid on puudu, - teeme basseinipõhjade põhjaliku pesu. Reedel, 15. septembril, avame basseini taas külastajatele. Olete oodatud!

Head tarkusepäeva!

Soovime kõigile meeldejäävat tarkusepäeva! Tahame oma panuse anda, et tarkusepäev meeldivalt kulgeks ja oleks lapsele meeldejääv: - meie restoranis on täna lastemenüült soodustus -20%. Olete väga oodatud! Muide, kas te teate seda Olivia Saare luuletust, millest igaüks meist tead peast viimast salmi? Üllata end :) ÜKS TÄHTIS KUU Olivia Saar SEPTEMBRIKUU ON KULDNE KUU, SIIS KULDSED ÕUNAD, PLOOMID PUUL. SEPTEMBRIKUU ON MARJAKUU, SIIS MARJAD MÄTTAL, PIHLAPUUL. SEPTEMBRIKUU ON RÄNNUKUU, SIIS RÄNNULAULUD LINNUL SUUS. SEPTEMBRIKUU ON TUULEKUU, TUUL HÜÜAB SÜGIST: "UH-UH-UUU!" SEPTEMBRIKUU ON TÄHTIS KUU: SIIS AABITS UUS, SIIS RANITS UUS, UUS VORMIPLUUS - KÕIK, KÕIK ON UUS SEPTEMBRIKUUS!

Minibaarid 1. korruse tubades

Miniseifi nüüd DBL+ tubades Selle aasta algul Mäetaguse mõisahotellis alustatud I korruse tubade parendamine on jõudnud sellesse faasi, kus senistele tuunimistele: seif, minikülmik, veekeetmiskomplekt, allergaivabad SleepAngel padjad ja tasuta pudelivesi toas, lisandus minikülmikusse ka minibaarikaup! Nüüd seisavad ülemisel riiulil kenasti rivis Kalevi transrasvavabad šokolladid- tume sokolaad kirssidega ja E100 raames välja lastud sinimustvalge piimašokolaadidega. Teisel riiulil on 50 ml-sed minipudelid kangemate napsudega ja kõige alumisel on esindatud kohalik Purtse käsitööõlu, eestimaine mehud Mahlakas ning valge ja punane vein Itaaliast ja poolkuiv kui ka kuiv vahuvein. Laua peal on minibaari hinnakiri ja harilik pliiats- palume klientidel hinnakirja märkida tarvitatud kogused ja tuua väljaregistreerides administraatori kätte. Tarka tarvitamist! Tegemist on alkoholiga, mis võib kahjustada teie tervist!